Super User

Super User

سه شنبه, 22 -2665 07:48

کاتالوگ

برای دانلود کاتالوگ آرنادر کلیک نمایید

سه شنبه, 08 -2665 10:28

درب ضد سرقت آپارتمان

درب ضد سرقت آپارتمانی

درب ضد سرقت آپارتمانی | درب ضد سرقت مجتمع مسکونی | درب آپارتمانی ضد سرقت

درب ضد سرقت آپارتمانی | درب ضد سرقت مجتمع مسکونی | درب آپارتمانی ضد سرقت

معمولا درب ضد سرقت ممکن است به انواع مختلف قفل های ضد سرقت مجهز میباشند. هر یک از این قفل ها دارای امنیت های متفاوتی میباشد.
قفل ها یکی از مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت میباشند. پس هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به اینکه از چه قفلی استفاده شده توجه لازم را داشته باشید.
به این خاطر است که درب ضد سرقت بدون نصب قفل ضد سرقت تفاوتی با یک درب چوبی معمولی ندارد حتی اگر بهترین درب ضد سرقت هم باشد و بسیار نفوذ ناپذیر هم باشد و بر اساس استانداردهای جهانی نیز طراحی و ساخته شده باشد.

قفل ها یکی از مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت میباشند.  علاوه بر این لولا ها در بیشتر موارد در درب های ضد سرقت از خارج و یا از هر دو طرف پنهان میباشد و این کار از باز شدن درب جلوگیری میکند که اینکار را اهرم کردن لولا می گویند.
معمولا لولاهای درب های ضد سرقت ترک از سمت داخل قابل دیدن میباشد اما لولاهای درب های ضد سرقت چینی پنهان میباشد و این باعث میشود از داخل و بیرون قابل مشاهده نباشد.
از ویژگیهای درب ضد سرقت اینست که از چند لایه متشکل است جنس لایه داخلی معمولا از جنس فولاد میباشد که با یک لایه دیگر از جنس های مختلف مانند ام دی اف، اچ دی اف، فلز، شیشه وغیره روکش میشود.
معمولا فضای خالی در درب ضد سرقت با پشم سنگ پر می کنند که این کار باعث ایجاد درب ضد سرقت عایق صوتی و حرارتی نیز شود.

درب های ضد سرقت باید با توجه به موقعیت محل مورد استفاده قرار گیرند و با ویژگی های متفاوتی هر کدام از دربهای ضد سرقت دارند انتخاب میشوند به عنوان مثال می توان از درب های ضد سرقت ساده فلزی که از دولایه ورق سخت به ضخامت یک میلی متر در دو طرف درب قرار گرفته اند و یک لایه عایق صدا و دما به عنوان لایه میانی دارند در آپارتمان هایی که امکان ایجاد سروصدا توسط سارقان به منظور تخریب درب آپارتمانی امکان پذیر نیست استفاده نمود

 

کالکشن جدید درب ضد سرقت آپارتمان آرنادر

 

 

(1)
(10)
(11)
(12)
(13)
(14)
(15)
(16)
(17)
(18)
(19)
(2)
(20)
(21)
(22)
(23)
(24)
(25)
(26)
(27)
(28)
(29)
(3)
(30)
(31)
(32)
(33)
(34)
(35)
(36)
(37)
(38)
(39)
(4)
(40)
(41)
(42)
(43)
(44)
(45)
(46)
(47)
(48)
(49)
(5)
(50)
(51)
(52)
(53)
(54)
(55)
(56)
(57)
(58)
(59)
(6)
(60)
(61)
(62)
(63)
(64)
(65)
(66)
(67)
(68)
(69)
(7)
(70)
(71)
(72)
(73)
(74)
(75)
(76)
(77)
(78)
(8)
(9)

 

 

نصب درب ضد سرقت

مراحل نصب درب ضد سرقت در دو مرحله انجام میگیرد:
مرحله اول:  نصب چهارچوب در است و مرحله دوم اتصال درب بوسیله لولا به فریم انتظار می باشد، باید از پروفیل ۴*۱۰ یا ۴*۸ استفاده شود.
این چارچوب درب ضد سرقت باید به طوری طراحی شود که اتصال درب به دیوار را بسیار محکم و مقاوم کند و ابعاد داخل فریم انتظار باید از ابعاد درب بزرگتر باشند.
قبل از اینکه سفید کاری انجام شود چهارچوب درب باید نصب گردد. مهمترین کار در نصب درب ضد سرقت اندازه گیری کاملا دقیق ابعاد میباشد و همچنین عایق کاری ضد زنگ چارچوب حتما باید انجام گیرد.

طریقه نصب درب ضد سرقت به روش جوش دادن:
نصب درب ضد سرقت به روش جوش دادن  معمولا درب را  قبل از اینکه نصب کنیم باز میکنیم و چندین دفعه قفل و شب بند آن را باز و بسته میکنیم تا مطمئن شویم قفل عملکرد صحیح دارد.
بعد از آن درب را از قسمت پشت (قسمتی که باله ندارد) وارد چارچوب کرده و آن را کاملا تراز میکنیم و بعد درب را چند دفعه باز و بسته میکنیم تا مطمئن شویم درب دارای عملکرد مناسب است و بعد از اطمینان مجدد از تراز و شاقول بودن، درب را از قسمت سوراخ های تعیین شده در قسمت داخلی چارچوب با چند خال جوش موقتا نصب میکنیم.
بعد از نصب موقت درب صحت عملکرد ان را کنترل کرده و سپس به جوش دادن کامل اقدام نماییم.

 

نصب درب ضد سرقت آپارتمان در دیوارهای پارتیشنی

1-    درب ضد سرقت آپارتمان  قبل از نصب چهارچوب درب ضد سرقت، ابعاد با دقت اندازه‌گیری شود و چهارچوب انتظار را با ضد زنگ عایق کنید تا مانع پوسیدگی و دوام بیشتر درب شوید.
2-    درب ضد سرقت آپارتمان  پس از اطمینان از صحت اندازه‌های چهارچوب انتظار، توصیه می‌شود تا اندازه قطر فریم را کنترل كنيد تا موجب دویدگی و پیچیدگی چارچوب نشود.
3-     چهارچوب انتظار به صورت کامل، شاقول و تراز در محل نصب شود.
4-    درب ضد سرقت آپارتمان  در مرحله نصب چهارچوب انتظار دقت شود، تا در ادامه مراحل بنایی از حرکت احتمالی آن جلوگیری به عمل آید.
5-    درب ضد سرقت آپارتمان  چهارچوب انتظار به گونه‌ای نصب شود تا سطح بالایی پاخور فریم با سطح کف نهایی دستگاه پله مماس بوده و پایین تر و یا بالاتر از آن نباشد.
6-    درب ضد سرقت آپارتمان  پس از اتمام بتن ریزی، گچ کاری و پایان رنگ کاری می توان اقدام به نصب ضد سرقت کرد

 

 

طریقه نصب درب ضد سرقت آپارتمان به روش رول بولت:


بطور معمول دیوار هایی که می‌خواهید درب ضد سرقت آپارتمان را درون آن نصب کنید از مقاومت کافی و مناسب برای نصب درب ضد سرقت آپارتمان توسط رول بولت برخوردار باشد (مانند دیوار های بتنی، ۳۵ سانتی متری آجری) می توانید از این روش استفاده کنید.
 البته این را بدانید که در صورت استفاده از سفال تیغه ای باید حداقل ۱۵ سانتی‌متر از لبه داخلی فریم را با ملات ماسه سیمان آستر سازی و مقاوم نمایید.
برای نصب درب ضد سرقت آپارتمان ابتدا باید از تراز و شاغول بودن محل نصب و صاف بودن سطوح مطمئن شوید سپس درب ضد سرقت آپارتمان را چند مرتبه باز و بسته نموده تا از عملکرد صحیح قفل و لولا اطمینان داشته باشید
پس از تراز کردن ضلع های مختلف چارچوب درب ضد سرقت آپارتمان ، آن را در محل خود تا انتهای عملیات بصورت ثابت نصب نمایید و توسط دریل از محل سوراخ های تعبیه شده در چهارچوب مطمئن شوید و سپس اقدام به سوراخ کردن دیوار ‌نمایید.
حال مجددا از تراز بودن چارچوب اطمینان حاصل کرده و رول بولت به حفره های ایجاد شده ‌وارد نمایید توجه داشته باشید که پیش از ورود رول بولت ها توسط یک پیچگوشتی و یا یک میله و چکش رول بولت ها را تا انتها وارد سوراخ ها کرده و بعد توسط آچارهای مخصوص اقدام به محکم نمودن پیچ های رول بولت کنید.
 پیچ ها باید بصورت تدریجی و همزمان با یکدیگر محکم شود تا تراز درب ضد سرقت آپارتمان به هم نریزد.

 

درب ضد سرقت آپارتمان
طریقه نصب درب ضد سرقت اپارتمان


در این مرحله درب ضد سرقت آپارتمان به وسیله لولا به فریم انتظار نصب می خواهد شد. لولاها باید سه عدد یا بیشتر باشد زیرا درب ضد سرقت آپارتمان وزن سنگینی دارند. از طرفی لولا به گونه ای باید باشد که برای امنیت بیشتر از بیرون درب ضد سرقت آپارتمان قابل دیده نشود.
درب ضد سرقت آپارتمان از هر مدلی که باشد حتی اگر هم محکم باشد بدون نصب قفل ضد سرقت یک درب معمولی میباشد کارایی درب ضد سرقت آپارتمان وابسته به قفل ضد سرقت است و موقع خرید درب ضد سرقت به قفل درب و کاراییش دقت نمایید.
درب ضد سرقت آپارتمان دارای پوشش پودری که از توع مناسب ترین درب های ضدسرقت میباشند و از رنگ کردن معمولی بسیار بهتر هستند پوشش پودری مقاومت بیشتری در برابر حرارت دارد. درب ضد سرقت آپارتمان در مکان های مرطوب و صنعتی باید ضد آب و ضد اسید باشند.

 

 

 

قیمت درب ضد سرقت

یکی از عوامل مهم در یک خرید درب ضد سرقت قیمت محسوب می شود. به همین دلیل این لیست قیمت درب های ضد سرقت برای همه کسانی که قصد خرید یک درب ضد سرقت با  کیفیت و قیمت مناسب و مقرون بصرفه را دارند تهیه شده است تا بتوانند به سادگی با مشاهده شکل ظاهری درب و مشخصات آن و بررسی لیست قیمت درب ضد سرقت یک خرید مناسب و مطمئن را داشته باشند .  تماس با کارشناسان تخصصی ما در این زمینه همواره پاسخگوی سوالات شما عزیزان میباشند.
هر کالا در مجموعه آرنادر با هدف جلب رضایت مشتریان محترم برای تهیه یک درب ضد سرقت مناسب و باکیفیت که آرامش و امنیت خانه را برایشان به همراه بیاورد تهیه شده است و قابل دسترس در قسمت فروشگاه میباشد.

 

دلایل قیمت ارزان تر محصولات تولیدی درب ضد سرقت آپارتمان آرنادر نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار


1- تولید درب ضد سرقت آپارتمان کلیه متريال و مواد اولیه تولید درب ضد سرقت در داخل کارخانه ارنادر
2- تولید از صفر تا صد درب ضد سرقت آپارتمان در داخل کارخانه
3- .تولید انبوه که منجر به کاهش هزینه تولید میشود
4- مدیریت صحیح بهره وری و گزارش ماهانه و دقیق به منظور بهبود منظم سیکل راندمان تولید درب ضد سرقت آپارتمان
5- فروش فقط از طریق دفتر شرکت آرنادر و حذف واسطه ها در درب ضد سرقت آپارتمان
6- کم کردن هزینه های جاری و تبلیغات و اختصاص آنها برای بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی  درب ضد سرقت آپارتمان که خود بهترین تبلیغ موثر برند ماست.
7- رضایت داشتن به سود حداقل جهت کسب فروش بیشتر و توسعه بازار در درب ضد سرقت آپارتمان

 

 

قیمت درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک

قیمت درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک به عوامل بسیاری بستگی دارد مشتريان محترم بايد دقت نمایند که اكثرا در مواردي كه  فروشندگان درب ها را به عنوان درب ضد سرقت ترك معرفی مینمایند  در واقع درب مونتاژ ایران میباشد و مشتري نبايد درب ضد سرقت ايراني را بعنوان درب ضد سرقت تركيه ای خريداري نموده و هزینه بسیار زیادی پرداخت نماید .
قیمت درب های ایرانی طرح ترک بسیار بهینه تر و بصرفه تر از درب های تولیدی توسط کشور ترکیه میباشد ، این امروزه درب های ضد سرقت ایرانی با طرح ترک به دلیل زیبایی و شباهت به درب های ترک بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین دارای قیمتی مناسب نسب به درب های ضد سرقت ترک میباشند و بسیار مقرون و به صرفه و اقتصادی هستند. 

 

apartment-doorقیمت درب ضد سرقت لوکس
درب ضد سرقت لاکچری

معمولا قیمت این درب های ضد سرقت لوکس بستگی به میزان برجستگی چوب های کار شده بر روی آنها و شکل ظاهری خواهد داشت. با توجه به این نکته که ساختار این درب ها از فولاد ساخته شده است، اما برای زیبا نشان دادن آنها، پوشش تمام درب ها با چوب میباشد و در ظاهر لاکچری این درب ها هیچ نمایی از فولاد دیده نمی شود. بنابراین روکش چوب نقش بسیار مهمی در شکل و ظاهر این دربها دارد.
برای طراحی درب های ضد سرقت لوکس معمولا در این چند سال اخیر از روکش های چوب گردو وارداتی، روکش های درجه یک چوب تزیینی امریکایی و اروپایی،  چوب بلوط، چوب های افریقایی، و دیگر چوب های خراطی شده استفاده می نمایند و طرح های برجسته و سلطنتی را شکل داده اند. به همین خاطر، این درب ها نسبت به انواع دیگر درب ضد سرقت، گران تر هستند.

 

 apartment-door

 

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت ترک اصل تولید کشور ترکیه میباشد که از کشور ترکیه وارد ایران می شود و قطعا درب ضد سرقت ترک یکی بهترین انواع درب های ضد سرقت میباشد که دارای کیفیت و قیمت معمولا بالا با متریال اصلی ساخته شده است و همین کیفیت درب ضد سرقت ترک باعث میشود که بیشتر افراد از درب ضد سرقت ترک به عنوان درب ضد سرقت مورد نظر خود استفاده نمایند .
معمولا درب ضد سرقت ترک دارای مرغوبیت بالا در برابر صدا، رطوبت و حرارت میباشند، در برابر برش و فشار مقاومند، در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی مانند زلزله و آتش سوزی استحکام بالایی دارند و همچنین دارای اسکلت فلزی قوی شامل دو لایه روکش فلزی می باشند که از جنس نورد سرد به ضخامت ۱.۵ میلی متر با رنگ و طرح چوب طبیعی هستند که ما بین ‌آنها لایه پلی اورتان فشرده تزریق شده است .
یکی از بالاترین قیمت ها  بین درب های ضد سرقت را معمولا درب ضد سرقت ترک به خود اختصاص میدهد.

 

 

قیمت درب ضد سرقت ارزان

به مجموعه ای از دربهای ضد سرقت که قیمت پایین تری نسبت به قیمت میانگین بازار دارند درب ضد سرقت ارزان قیمت میگویند. این درب ها به دلیل قیمت ارزان توجه و محبوبیت بیشتری نسبت به دربهای ضد سرقت دیگر دارند و توانسته اند جایگزین مناسبی در بازار کشور باشند.
معمولا درب ضد سرقت ارزان به دو دسته هستند:


درب ضد سرقت ارزان با کیفیت

این مدل درب های ضد سرقت با توجه به اینکه قیمت پایینی دارند اما کیفیت نسبتا خوبی دارند و تنها تفاوت آنها با درب های معمولی در مسائل ظاهری میباشد.


درب ضد سرقت ارزان بی کیفیت

درب ضد سرقت ارزان بی کیفیت درب هایی هستند که به هیچ عنوان کیفیت لازم را رعایت نمی کنند و محصولاتی بسیار با کیفیت پایین در بازار درب های ضد سرقت هستند.
تفاوت درب ضد سرقت ارزان با کیفیت و بی کیفیت
خب حالا از کجا باید متوجه بشویم، دربی که مورد نظر ما است و ما قصد خرید آن را داریم از نظر کیفیت در چه وضعیتی است؟
متاسفانه درب های بی‌کیفیت به صورت معمول درب ضد سرقت نمیباشند و تنها از نظر  ظاهری مشابه این درب ها هستند.

 

کالکشن درب ضد سرقت آپارتمان آرنادر

 

 

(1)
(10)
(11)
(12)
(13)
(14)
(15)
(16)
(17)
(18)
(19)
(2)
(20)
(21)
(22)
(23)
(24)
(25)
(26)
(27)
(28)
(29)
(3)
(30)
(31)
(32)
(33)
(34)
(35)
(36)
(37)
(38)
(39)
(4)
(40)
(41)
(42)
(43)
(44)
(45)
(46)
(47)
(48)
(49)
(5)
(50)
(51)
(52)
(53)
(54)
(55)
(56)
(57)
(58)
(59)
(6)
(60)
(61)
(62)
(63)
(64)
(65)
(66)
(67)
(68)
(69)
(7)
(70)
(71)
(72)
(73)
(74)
(75)
(76)
(77)
(78)
(79)
(8)
(80)
(81)
(82)
(83)
(84)
(85)
(86)
(87)
(88)
(89)
(9)

 

 

بورس درب ضد سرقت در تهران

مجموعه آرنادر یکی از بهترین و با کیفیت ترین درب ضد سرقت را تولید میکند. درب های ضد سرقت و درب های لابی و درب های آپارتمانی را میتوانید از وب سایت ما مشاهده نمایید.
 تمامی مدل ها و طراح های  درب های ضد سرقت که در کشور ما مورد توجه است ، در وب سایت ما قابل مشاهده می باشد.
معمولا مکانی برای بورس درب ضد سرقت وجود ندارد. در بحث خرید درب های ضد سرقت در شهرستان ها ،  می توانید به نمایندگان ما در شهرهای مختلف مراجعه فرمایید.
البته میتوان اشاره نمود که بورس درب ضد سرقت در تهران به فراوانی یافت می شود، اما از بعضی مغازه ها بصورت واسطه ای درب ضد سرقت بفروش میرسانند.
شرکت ها  یکی از بیشترین تولید کنندگان اصلی درب ضد سرقت هستند که می توان بیان کرد در نقاط مختلف شهر تهران پراکنده شده اند.
مجموعه آرنادر  با فروش درب ضد سرقت و درب لابی و درب آپارتمانی در شهرک صنعتی نصیر آباد واقع شده است.  در نمایشگاه های بین المللی بیشتر تولید کنندگان و فروشندگان اصلی درب ضد سرقت شرکت می کنند .

 

apartment-door

 

قیمت درب ضد سرقت شیشه خور

بطور معمول یکی از  پر طرفدارترین و پر کاربرد ترین درب های لابی، درب لابی ضد سرقت شیشه خور می باشد این درب نیز توسط مجموعه آرنادر قابل تولید و نصب می باشد. از ویژگیهای انتخاب این نوع دربها میتوان به استفاده از انواع شیشه ها و همچنین استفاده از انواع چوب ها و طرح ها در ساخت این گونه از دربهای لابی نام برد که آن را یک درب بسیار شیک و مناسب با خواسته های شما را به وجود می آورد برای اطلاعات بیشتر در مورد این درب می توانید با ما در تماس باشید تا کارشناسان متخصص ما، با مشاوره  رایگان اطلاعات کافی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

تفاوت ظاهر درب ضد سرقت آپارتمان


درب ضد سرقت آپارتمان اولین تفاوتی که مشاهده می شود در نوع چهارچوب‌ها آنها میباشد.

تفاوت بعدی در لولاها درب‌ ضد سرقت آپارتمان چینی و ترکیه ای است.

سومین تفاوت در رویه های لنگه درب‌های ضد سرقت آپارتمان ترکیه ای و چینی می‌باشد.

 

نمایندگی درب ضد سرقت

 

نمایندگی درب ضد سرقت آرنادر مرکز فروش معتبر درب و پنجره در کشور میباشد نمایندگان فروش درب ضد سرقت آرنادر ممکن است مونتاژ کننده، تولید کننده و یا وارد کننده درب ضد سرقت باشند.

آرنادر سالیانی است که مشغول به فروش اینترنتی و حضوری درب ضد سرقت  سراسر کشور میباشد ما این افتخار را داریم تا به عنوان نمایندگی درب ضد سرقت در ایران در خدمت شما عزیزان باشیم. حتما همه شما واقف خواهید بود که ثبت شرکت به عنوان نمایندگی دارای شرایطی سخت میباشد. مجموعه آرنادر با توجه به ارائه خدمات باکیفیت و کار با اجناس درجه یک توانسته به عنوان نمایندگی درب ضد سرقت در خدمت شما عزیزان باشیم..

اگر بخش محصولات سایت را مشاهده نمایید تمامی محصولات با تنوع رنگ، جنس چوب، مدل و … هستند، به همین منظور اگر قصد نمایندگی درب ضد سرقت را دارید میتوانید از بخش منو نمایندگی تمایل خود را ثبت نمایید.محصولات درب ضد سرقت آپارتمان آرنادر در میان صدها مدل در بخش محصولات با دستی باز انتخاب نمایید و برای اطلاعات بیشتر و خرید محصول مورد نظر خود با ما تماس بگیرید و یا به پیج اینستاگرام ما سر بزنید

 

 

یکشنبه, 24 فروردين 779 09:21

درب آپارتمانی

درب آپارتمانی


درب ضد سرقت آپارتمان

درب ضد سرقت آپارتمانی | درب ضد سرقت مجتمع مسکونی | درب آپارتمانی ضد سرقت


درب ضد سرقت آپارتمان

درب ضد سرقت آپارتمان آرنادر  برطبق استاندارد های روز دنیا تولید و ساخته میشوند، و همچنین تمام درب های آرنادر دارای روکش چوب راش و گردو می باشند که از کیفیت بسیار بالایی می باشند. این درب ها برطبق  میزان برجستگی درب و یرآق آلات مورد استفاده در آن تقسیم بندی می شوند و دربهای ضد سرقت  در شاستی کشی فلزی داخلی در همه مدل ها بصورت یکسان می باشند.
درب ضد سرقت آپارتمان آرنادر  بصورت  شکیل  و منحصر به فرد طراحی شده اند که تولید کشور عزیز ایران میباشد این درب ها دارای اتصال به سیستم های بازکننده درب اتوماتیک میباشند که این اتصال بوسیله  موتور هایی برقی به قفل درب ضد سرقت آپارتمان اضافه میشوند صورت می گیرد که این نوع اتوماتیک کردن برقی برای درب ضد سرقت آپارتمان بسیار حائز  اهمیت است.

صد در صد درب ضد سرقت نمیتواند شما را در مقابل سرقت و سارقان پشتیبانی کند .ولی نسبت به درب های معمولی در مقابل سارقان تا حد بسیار زیادی مقاومت را افزایش میدهد .
از این رو درب ضد سرقت را میتوان به عنوان  یک تکنولوژی بسیار مناسب در جهت بسط و گسترش امنیت در ساختمان ها نام برد.
معمولا درب ضد سرقت از درون با لوله های فولادی پوشیده شده است و از نظر سبک طراحی و تولید با درب های آپارتمانی معمولی تفاوت های بسیار زیادی دارد .
یکی از ویژگیهایی که درب ضد سرقت را از درب آپارتمانی معمولی متمایز میکند بخاطر  شکننده بودن و مقاومت بسیار پایین  در برابر ضربه درب های معمولی حتی اگر کاملا از جنس فولاد هم باشند براحتی میتوان از قسمت لولا آنها را باز کرد در حالی که در درب ضد سرقت نمیتوان از طریق بریدن لولا آنها را باز کرد.

 

درب ورودی آپارتمان

درب آپارتمان بتواند کارایی زیادی داشته باشند نیاز دارند تا هر از گاهی به وضعیت آن رسیدگی نماییم و تنها اگر درب آپارتمان باز و بسته شود کافی نیست. اگر ساکنین درب آپارتمان خانه نباشند ورودی اولین مانع برای ورود به منزل است. این روزها انواع دربهای ضد سرقت آپارتمان و حفاظ برای آپارتمان ها تولید میشوند ولی هنوز هم نمی توان وجود یک درب ورودی با کیفیت را نادیده بگیریم. درب آکاردئونی چرمی، درب حفاظ آکاردئونی،درب کرکره ای، درب کشویی آکاردئونی در انواع چوبی و فلزی بر ورودی درب آپارتمان نصب می کنند و به لحاظ زیبایی درب آپارتمان چوبی یا روکش چوب خواهان بیشتری در بین خریداران درب آپارتمان دارند. اگر درب آپارتمان رنگ و رو رفته یا آسیب دیده است با خرید یک درب آپارتمان تازه، فضای خانه را تغییر کنید. قبل از انتخاب این معیارهای اصلی را در نظر بگیرید.دوام درب ورودی آپارتمان

درب آپارتمان مهم ترین اصل در انتخاب دربهای ورودی، کیفیت آن میباشد درب آپارتمان چوبی زیبا و چشم نواز هستند و با هر سبک دکوراسیون داخلی هماهنگی معمولا دارند. قیمت درب آپارتمان چوبی با کیفیت هزینه بالایی دارد  اما در نظر بگیرید که با خرید درب آپارتمان بی کیفیت تنها پول خود را هدر میدهید. تغییرات دمایی روی درب آپارتمان بیرونی تاثیر بسیاری خواهد داشت. در واقع گرمی و سردی روی انقباض و انبساط همه لوازم منزل تاثیر میگذارد. درب آپارتمان از یک سو با هوای اتاق و از سمت دیگر با هوای بیرون در تماس است. بنابراین باید ضریب مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی در نظر بگیریم به خصوص درب آپارتمان که در معرض نور خورشید قرار دارند معمولا آسیب بیشتری خواهند دید. هر چه ضریب انقباض طولی چوب نسبت به عرض کمتر باشد، امکان متورم شدن درب آپارتمان چوبی کمتر میباشد درب آپارتمان از اتصال قطعات مختلف به یکدیگر ساخته می شوند.


مرغوبیت چوب درب آپارتمان

درب آپارتمان با روکش چوب خیلی پر طرفدار هستند اگر درب ورودی آپارتمان را از جنس چوب انتخاب می کنید در مورد نوع چوب تحقیق حتما انجام دهید برای ساخت درب آپارتمان چوبی از تنه درخت استفاده  نمایید.  مغز چوب برای ساخت درب آپارتمان و درب حیاط منزل اصلا پیشنهاد نمیکنیم این بخش مستعد جذب رطوبت و حمله حشرات  هستند. قسمت تنه درخت مرغوب ترین قسمت آن میباشد. کره های چوب موجب زیبایی و ظرافت چوب میباشند ولی با این حال همین گره ها باعث محل ترک خوردگی و آسیب درب آپارتمان نیز هستد درب آپارتمان چوبی یا روکش چوب با گره های کمتر در طول زمان ماندگاری بیشتری خواهند داشت درب آپارتمان چوبی در محیط های مرطوب آسیب بیشتری خواهند دید و لازم است تا بازسازی و تعمیر شود. به این ترتیب زیبایی درب آپارتمان تا سال های زیادی حفظ می کنیم.


رنگ نگهدارنده درب ورودی آپارتمان

درب آپارتمان اغلب درب های چوبی خود رنگ میباشند  ولی لازم است تا برای استحکام بیشتر با رنگ های سیلر یا کیلر رنگ آمیزی نماییم. با تمام زیبایی خیره کننده ای که درب آپارتمان چوبی دارند، رسیدگی به آنها دشوارتر از درب آپارتمان فلزی هستند. نور خورشید، تغییرات جوی و حتی حشرات می توانند به درب آپارتمان چوبی آسیب بزنند و یا رنگ رویه درب آپارتمان را از بین ببرند. برای رسیدگی به درب آپارتمان چوبی باید در فاصله زمانی مشخص از رنگ های نگهدارنده و سیلر استفاده نماییم همه زیبایی و لوکس بودن درب آپارتمان چوبی به رنگ و روی آن بستگی دارد برای تعویض درب آپارتمان قدیمی با ما تماس بگیرید. تعویض درب ورودی آپارتمان، درب حیاط منزل، درب اتاق خواب و دربهای سرویس بهداشتی در تهران پذیرفته می شود.


جنس درب آپارتمان چوبی

درب آپارتمان می دانستید عایق صدا و حرارت است؟ با نصب درب آپارتمان از جنس چوب طبیعی، یک سازه محکم با ماندگاری بسیار بالا را در خواهید داشت. درب آپارتمان چوبی با هر سبک دکوراسیون داخلی همخوانی معمولا دارند. درب آپارتمان ساده در دکوراسیون مدرن و درب آپارتمان منبت کاری شده در سبک طراحی کلاسیک و روستیک مورد نظر میباشند. چوب بامبو و ساچ برای طراحیهای مدرن و همچنین چوب ماهگون و بلوط در طراحی کلاسیک مورد استفاده قرار میگیرد و چوب کاج و روس در سبک دکوراسیون روستیک بیشتر به کار می روند. امکان طراحی خاص بر روی درب آپارتمان چوبی وجود خواهد داشت این درب آپارتمان شکیل و چشم نواز میباشند و فضای خانه را به دلیل دارا بودن بافت طبیعی گرم تر و صمیمی تر می نمایند. اما با تمام این ویژگی ها درب آپارتمان چوبی نیاز به رسیدگی زیادی خواهدداشت. البته باید در نظر بگیریم انواع درب آپارتمان MDF نیاز به رسیدگی خاصی ندارند.قیمت درب ورودی آپارتمان چقدر است؟

درب آپارتمان ورودی معمولا به صورت تک لنگه یا دو لنگه میسازند. در اغلب موارد اندازه درب آپارتمان استاندارد هستند. به همین دلیل درب آپارتمان پیش ساخته و آماده برای نصب درب ورودی آپارتمان به فروش می رسند. قیمت درب آپارتمان نوسان زیادی دارد. همانطور که مشخص میباشد بخش زیادی از این تفاوت قیمت مربوط به متریال ساخت درب آپارتمان میباشد. درب آپارتمان ورودی از جنس چوب طبیعی جنگلی به مراتب گران تر از درب های روکش چوب است. گرانقیمت ترین درب های چوبی از چوب گردو ساخته شده اند. در مقایسه با درب آپارتمان MDF قیمت درب چوب گردو بسیار بیشتر است.

 

کالکشن جدید درب ضد سرقت آپارتمان آرنادر

 

 

(1)
(10)
(11)
(12)
(13)
(14)
(15)
(16)
(17)
(18)
(19)
(2)
(20)
(21)
(22)
(23)
(24)
(25)
(26)
(27)
(28)
(29)
(3)
(30)
(31)
(32)
(33)
(34)
(35)
(36)
(37)
(38)
(39)
(4)
(40)
(41)
(42)
(43)
(44)
(45)
(46)
(47)
(48)
(49)
(5)
(50)
(51)
(52)
(53)
(54)
(55)
(56)
(57)
(58)
(59)
(6)
(60)
(61)
(62)
(63)
(64)
(65)
(66)
(67)
(68)
(69)
(7)
(70)
(71)
(72)
(73)
(74)
(75)
(76)
(77)
(78)
(8)
(9)

 

 

ساختار درب ضد سرقت چیست؟

مسلما درب ضد سرقت با درب معمولی تفاوت های بسیار زیادی دارد به طور معمول درب معمولی از ام دی اف با روکش پی وی سی یا روکش چوب طبیعی به همراه رنگ پلی استر تشکیل میشوند.

البته باید بدانید که بتازگی از روکش های ای بی اس با عنوان  رویه های ضد آب کننده  زیاد استفاده میشود اما به جهت اینکه این لایه ها رویه زیبایی ندارند در ساختمان سازی های امروزی از این لایه ها کمتر مورد استفاده قرار میگیرد.
معمولا درب اپارتمانی مانند رویه ها اچ دی اف از هانی کام جهت مقاومت ساختمان آن و متخلخل کردن دو لایه اچ دی اف استفاده می شوند.
در درب های آپارتمانی برای مقاومت بیشتر در مقابل ضربات فشاری از هانی کام استفاده میشود و به این صورت عمل میکند که فشار موضعی را با طرف دیگر لایه پخش می کند اما درب ضد سرقت دارای ساختار پیچیده تری نسبت به درب معمولی می باشد.

یکی از مشخصه های اصلی درب ضد سرقت استفاده از فلز است. به همین خاطر جهت غیر قابل نفوذ کردن درب ضد سرقت از ساختار فلزی استفاده میشود.

 

 apartment-door

 

 

درب ضد سرقت ارزان آپارتمانی

درب ضد سرقت ارزان به درب های ضد سرقت آپارتمانی گفته میشود که قیمت تمام شده ی آن بسیار پایین میباشد.
معمولا روش های مختلفی برای کاهش قیمت تمام شده درب ضد سرقت ارزان است. که معمولا از چهارچوب فلزی بدون روکوب چوبی برای کاهش قیمت تمام شده درب ضد سرقت ارزان استفاده می شود.
در این شرایط به خاطر ارزان بودن کیفیت درب آپارتمانی با درب ضد سرقت تفاوتی چندانی ندارد تنها تفاوت در حقیقت نما چهارچوب درب ضد سرقت ارزان، چهارچوب فلزی دارند از چوب نمی باشد
به دلیل افزایش امنیت درب ضد سرقت ارزان ،قفل کاله ترکیه پشت ورق فلزی قرار می دهند و ورق های داخلی فلزی را  بصورت ورق سرتاسری می باشند.

 

apartment-door


قیمت درب آپارتمانی ضد سرقت

قیمت درب آپارتمانی ضد سرقت به عوامل بسیاری بستگی دارد و مدل های بسیاری  برای درب ضد سرقت طراحی شده اند.معمولا این درب ها در جنس ها و مدل های زیادی تولید میشوند و و قیمت متفاوتی دارند.
مجموعه آرنادر تولید کننده انواع درب های ضد سرقت به منظور ایجاد شغل و برطرف کردن نیاز کشور در صنعت ساختمان و ارزش آفرینی در قالب عرضه و تولید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب نسبت به نمونه های داخلی و خارجی شروع به فعالیت نمود.
مجموعه آرنادر در نظر دارد با توجه ویژه گسترش سبد محصولات خود در صنعت ساختمان، به یکی از تامین کنندگان برتر میان شرکتهای تولید کننده داخلی تبدیل گردد و نقش موثری در زنجیره تامین نیروی انسانی و اشتغال زایی در عرصه صنعت کشور ایفا نماید ه این امر با راهیابی به بازارهای صادراتی صنعت ساختمان کشورهای همسایه در آینده نزدیک محقق خواهد شد.
برای اطلاع از قیمت درب ضد سرقت آپارتمانی و ویژگیهای آن میتوانید با مشاوران آرنادر تماس بگیرید.

 

 

مزیت های رقابتی درب آپارتمانی ضد سرقت مجموعه آرنادر به شرح زیر می باشد:

- استفاده از تکنولوژی پیشرفته و دانش روز در تولید محصول
- افزایش و بهبود کیفیت محصولات
- استفاده از نیروی انسانی متخصص با مهارت بالا و کارآمد و توانمند
- کاهش هزینه های تمام شده و کاهش قیمت
- قبول تعهدات دوران گارانتی
- ارایه خدمات پس از فروش واقعی و ایجاد ارزش ویژه برای مشتریان

 

 apartment-door


تفاوت درب ضد سرقت و ضد حریق چیست؟

معمولا از حیث ماهیت درب ضد سرقت و درب ضد حریق تعریف متفاوتی با هم دارند. به این صورت که درب ضد حریق باید  بدون هر گونه قفل و عامل نگه دارنده ای به خاطر نوع عملکردشان باشد تا در زمان وقوع حوادث به راحتی باز شده و بتوان از آن گریخت و اما درب ضد سرقت به این خاطر که امکان نفوذ به آن ها مقدور نباشد  نیاز به قفل و بست های منحصر به فردی خواهد داشت.
به صورت معمول  چهارچوب درب ضد حریق از نوع ورق آهنی الکتروگالوانیزه با ضخامت 2 میلیمتر و لنگه های آن از ورق الکتروگالوانیزه با ضخامت 1.5 میلیمتر می باشد.

همان طور که میدانید درب های ضد سرقت به طور معمول از ورق های  MDF با ضخامت حدود 10 میلیمتر با روکش پی وی سی چوب طبیعی مانند گردو و زیتون و... ساخته میشوند که در دو طرف درب بکار می رود که با توجه به تنوع مدل زیاد و طرح های روز این درب ها برای سلیقه های مختلف مشتریان در نظر گرفته می شود تا در کنار ایمنی و مقاومت بالا پاسخگوی سلیقه کاربران خود میباشند .
بطور معمول از قفل ایمنی در تمامی درب های ضد سرقت استفاده می شود که این قفل ها به سه صورت مرکزی، هوک یا چنگکی و مونو  ارائه خواهند شد، و غیر قابل نفوذ بودن را برای فضای مذکور ایجاد می نمایند.

 

 


قیمت درب چوبی ارزان

معمولا بسایری از افراد طرفدار درب چوبی ارزان هستند ، اما بخاطر قیمت درب چوبی در انتخاب آن تردید دارید ، درست است که امروزه برای خیلی از افراد قیمت بسیار مهم میباشد اما مجموعه آرنادر با داشتن سابقه طولانی در تولید درب چوبی ، توانسته در کنار محصولات دیگر خود دربهای چوبی ارزان قیمت هم به مشتریان خود عرضه کند و خیال شما را بابت قیمت راحت کند.
خب حالا احتمال دارد که فکر کنید که قیمت ارزان این درب ها روی کیفیت هم تاثیر دارد یا خیر ؟ پاسخ این سوال اینست  که قیمت پایین این درب ها روی کیفیت درب تاثیر نمیگذارد ، پس بنابراین درب چوبی ارزان قیمت هم میتواند با دوام و با کیفیت باشد.

 

apartment-door

 

قیمت درب چوبی ورودی آپارتمانی

با توجه به انتخاب شما قیمت دربهای چوبی ارزان متفاوت میباشد ، هر درب چوبی یک جنس خاص و همچنین کیفیت و مزایا هایی را دارند با توجه به اینکه  قیمت محصول  بالاتر باشد به همان میزان، محصول از کیفیت و مزایای بهتر و بیشتر برخوردار خواهد بود.
درب ضد آب ( ABS ) چیست ؟

ABS مخفف Acrylonitrile botadiene styrene نوعی پلاستیک است که به عنوان روکش در درب ضد آب ABS استفاده میشود. ورق ABS در این ابعاد 212 در 92 سانتیمتر و با ضخامت 2.1 میلیمتر معمولا در طرح چرم و چوب به کار میروند. و همچنین میتوان ورق ABS را رنگ آمیزی کرد.
امروزه یکی از پرکاربردترین متریال های بکار رفته در یک ساختمان درب ضد آب است و این نوع درب ها امروزه دارای تقاضی زیادی به دلیل جذب پایین رطوبت انها چه در ساختمان های تجاری،  مسکونی و همچنین مراکز درمانی دارند
و همچنین تقاضای زیادی به خاطر قابلیت ضد عفونی کردن این درب ها با مواد ضد عفونی کننده و قابلیت شستشویی که دارند می باشند.
درب ضد آب معمولا برای مصارف مسکونی  )درب اتاق خواب یا درب سرویس بهداشتی حمام و دستشویی استفاده میشود.

 

درب ضد آب ارزان

به درب هایی که در مقابل آب و رطوبت مقاومت بالایی دارد درب ضد آب می گویند و در بیشتر مواقع در ساختمان ها برای درب های سرویس بهداشتی و حمام مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 


قیمت درب آپارتمانی

مجموعه آرنادر با سال ها تجربه در زمینه تولید درب داخلی ساختمان توانسته با بالاترین کیفیت برای مشتریان درب آپارتمانی طراحی و تولید کند.
و همچنین درب ها را با قیمتی مقرون به صرفه و منصفانه در اختیار مشتریان قرار دهد. جهت اطمینان می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و قیمت و کیفیت درب های داخلی ساختمان را با شرکت های دیگر در تهران مقایسه نمایید.

کالکشن درب ضد سرقت آپارتمان آرنادر

 

 

(1)
(10)
(11)
(12)
(13)
(14)
(15)
(16)
(17)
(18)
(19)
(2)
(20)
(21)
(22)
(23)
(24)
(25)
(26)
(27)
(28)
(29)
(3)
(30)
(31)
(32)
(33)
(34)
(35)
(36)
(37)
(38)
(39)
(4)
(40)
(41)
(42)
(43)
(44)
(45)
(46)
(47)
(48)
(49)
(5)
(50)
(51)
(52)
(53)
(54)
(55)
(56)
(57)
(58)
(59)
(6)
(60)
(61)
(62)
(63)
(64)
(65)
(66)
(67)
(68)
(69)
(7)
(70)
(71)
(72)
(73)
(74)
(75)
(76)
(77)
(78)
(79)
(8)
(80)
(81)
(82)
(83)
(84)
(85)
(86)
(87)
(88)
(89)
(9)
درب ورودی واحد آپارتمان

درب ورودی واحد آپارتمان ، درب ورودی میباشد که مقاوم، ماندگار و با طراحی زیبا باشد. و همچنین علاوه بر این باید در برابر نور خورشید و بارندگی و  سایر تغییرات آب و هوایی مقاوم و با طراحی منحصر بفرد باشد. بر خلاف باور بیشتر عموم مردم، درب های  استیل و آهنی چندان ماندگار نمیباشند، به همین خاطر است که قدیمی ترین درب ها عموماً از چوب ساخته میشوند.
بیشترین تاثیر را نسبت به  تمامی مصالح بکار برده شده در  ساختمان، درب ورودی آپارتمان همواره دارد. در واقع سطح انتظارات ما از زیبایی یک ساختمان در طرح و جنس درب ورودی واحد آپارتمان تعیین کننده می باشد.

 

 

جدیدترین مدل درب چوبی اتاق

درب چوبی اتاق خواب دارای مدل مختلف به صورت زیر میباشد
-     درب تمام چوب
-   درب اتاق روکش چوب
-    درب اتاق ام دی اف
-   درب HDF
اولین اقدامی که زمان خرید درب می بایست انجام دهیم باید به مدل، قیمت درب اتاق خواب و جنس آن دقت نماییم. از آنجایی که شناخت انواع درب چوبی اتاق حائز اهمیت است، به بررسی هر یک از موارد زیر در رابطه با درب چوبی اتاق خواب خواهیم پرداخت. در ادامه عکس در اتاق خواب را در طرح و سبک های مختلف مشاهده میکنین.
    

 

 

 

دوشنبه, 29 -2667 08:47

درب هایگلاس

کد محصول: کد محصول: کد محصول:

مشخصات فنی درب هایگلاس                  
نوع درب نوع چهار چوب درب نوع روکش نوع دستگیره قفل اندازه درب نوع پنل MDF سمت درب جزئیات سیستم درب رنگ روزت
درب ضد سرقت اکوپانل چهار چوب ساده

- پیرینت

- رنگ

- دستگیره عثمانی
- دستگیره ممتاز
- دستگیره سلطنتی
- دستگیره تسمه ای
- دستگیره استیل میله ای
5 کلید کاله - اندازه کوچک - 210 * 105
- اندزه متوسط - 210 * 110
- اندازه بزرگ --- * ---
cnc - راست باز شو
- چپ باز شو
سیستم پانل مربع نقره ایی / مربع زیتونی
دوشنبه, 29 -2667 08:46

برجسته فلزی

کد محصول: کد محصول: کد محصول:

مشخصات فنی درب برجسته فلزی                  
نوع درب نوع چهار چوب درب نوع روکش نوع دستگیره قفل اندازه درب نوع پنل MDF سمت درب جزئیات سیستم درب رنگ روزت
درب ضد سرقت اکوپانل چهار چوب ساده

- پیرینت

- رنگ

- دستگیره عثمانی
- دستگیره ممتاز
- دستگیره سلطنتی
- دستگیره تسمه ای
- دستگیره استیل میله ای
5 کلید کاله - اندازه کوچک - 210 * 105
- اندزه متوسط - 210 * 110
- اندازه بزرگ --- * ---
cnc - راست باز شو
- چپ باز شو
سیستم پانل مربع نقره ایی / مربع زیتونی
دوشنبه, 29 -2667 08:43

درب ترموود

 کد محصول:  کد محصول:

مشخصات فنی درب ترموود                  
نوع درب نوع چهار چوب درب نوع روکش نوع دستگیره قفل اندازه درب نوع پنل MDF سمت درب جزئیات سیستم درب رنگ روزت
درب ضد سرقت اکوپانل چهار چوب ساده

- پیرینت

- رنگ

- دستگیره عثمانی
- دستگیره ممتاز
- دستگیره سلطنتی
- دستگیره تسمه ای
- دستگیره استیل میله ای
5 کلید کاله - اندازه کوچک - 210 * 105
- اندزه متوسط - 210 * 110
- اندازه بزرگ --- * ---
cnc - راست باز شو
- چپ باز شو
سیستم پانل مربع نقره ایی / مربع زیتونی
شنبه, 27 -2667 11:41

درب برجسته روکش راش

 
کد محصول: AD-2102   کد محصول: AD-2103 کد محصول: AD-2201
 
کد محصول: AD-2301   کد محصول: AD-2202 کد محصول: AD-2203
   
    کد محصول: AD-2110 کد محصول: AD-2303

مشخصات فنی درب پیرینت                    
نوع درب نوع چهار چوب درب نوع روکش نوع دستگیره قفل اندازه درب نوع پنل MDF سمت درب جزئیات سیستم درب رنگ روزت نوع پنل
درب ضد سرقت چهار چوب ساده

- راش

- گردو رنگ

- دستگیره پروفیلی
- دستگیره ممتاز
- دستگیره سلطنتی
- دستگیره تسمه ای
- دستگیره استیل میله ای
5 کلید کاله

ابعاد سفارشی

- اندازه کوچک - 210 * 105
- اندزه متوسط - 210 * 110
- اندازه بزرگ --- * ---

برجسته - راست باز شو
- چپ باز شو
سیستم پانل مربع نقره ایی / مربع زیتونی پرکار

 

شنبه, 29 بهمن 776 07:59

درب برجسته منبت

 
کد محصول: AD-2204   کد محصول: AD-2206 کد محصول: AD-2207
   
 کد محصول:   کد محصول: AD-2209 کد محصول: AD-2208

مشخصات فنی درب پیرینت                    
نوع درب نوع چهار چوب درب نوع روکش نوع دستگیره قفل اندازه درب نوع پنل MDF سمت درب جزئیات سیستم درب رنگ روزت نوع پنل
درب ضد سرقت منبت کاری چهار چوب ساده

- راش

- گردو رنگ

- دستگیره پروفیلی
- دستگیره ممتاز
- دستگیره سلطنتی
- دستگیره تسمه ای
- دستگیره استیل میله ای
5 کلید کاله

ابعاد سفارشی

- اندازه کوچک - 210 * 105
- اندزه متوسط - 210 * 110
- اندازه بزرگ --- * ---

برجسته - راست باز شو
- چپ باز شو
سیستم پانل مربع نقره ایی / مربع زیتونی پرکار

 

شنبه, 29 بهمن 776 08:42

درب برجسته شیشه خور

کد محصول: AD-3102 کد محصول: کد محصول:
   
    کد محصول:

مشخصات فنی درب پیرینت                    
نوع درب نوع چهار چوب درب نوع روکش نوع دستگیره قفل اندازه درب نوع پنل MDF سمت درب جزئیات سیستم درب رنگ روزت نوع پنل
درب ضد سرقت لابی شیشه چهار چوب ساده

- راش

- گردو رنگ

- دستگیره پروفیلی
- دستگیره ممتاز
- دستگیره سلطنتی
- دستگیره تسمه ای
- دستگیره استیل میله ای
5 کلید کاله

ابعاد سفارشی

- اندازه کوچک - 210 * 105
- اندزه متوسط - 210 * 110
- اندازه بزرگ --- * ---

برجسته- شیشه طرح استندگلاس - راست باز شو
- چپ باز شو
سیستم پانل مربع نقره ایی / مربع زیتونی پرکار

 

جمعه, 12 ارديبهشت 779 09:07

درب لابی

درب لابی

درب لابی | درب لابی ساختمان | درب لابی چوبی مدرن | درب لابی مدرن | درب لابی فلزی | قیمت درب لابی | خرید درب لابی | قیمت درب لابی تمام چوب |

 

درب لابی

درب لابی ساختمان

یکی از تولیدات درب لابی از تخصص های اصلی آرنادر می باشد . مجموعه آرنادر در نظر دارد با توجه ویژه گسترش سبد محصولات خود در صنعت ساختمان، به یکی از تامین کنندگان برتر میان شرکتهای تولید کننده داخلی تبدیل گردد و نقش موثری در زنجیره تامین نیروی انسانی و اشتغال زایی در عرصه صنعت کشور ایفا نماید ه این امر با راهیابی به بازارهای صادراتی صنعت ساختمان کشورهای همسایه در آینده نزدیک محقق خواهد شد.
محصولات متنوع ما در این حوزه و رضایت مشتریان عزیز باعث شده است تا یکی تخصصی ترین و حرفه ای ترین برند تولید کننده درب لابی و درب آپارتمانی و درب ضد سرقت در کشور تبدیل شویم.
مجموعه آرنادر مزیت ها و قابلیت هایی دارد که متفاوت از سایرشرکت های دیگر است و که این قابلیت ها برای مشتریان  ما به اثبات رسیده است و آنان با قدرت ما را انتخاب کرده اند و احساس خوبی نسبت به خرید محصولات ما دارند.
شایان ذکر هست که مزیت و ویژگی رقابتی مجموعه ما توانسته است که اجازه نفوذ به بازارهای دلخواه داخل کشور حتی صادرات را پیدا کند و برتری ما نسبت به رقبا برای مشتریان را نشان داده است.

آرنادر به غیر از تولید درب چوبی و درب های لابی، جدیدترین مدل های درب ضد سرقت لابی را نیز به مشتریان خود تولید میکنند تا تمامی پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان خود باشند.
معمولا محدودیتی در رنگ و ابعاد درب های لابی وجود نخواهد داشت و هرکدام از مدل ها را با در نظر گرفتن نیاز مشتری ها قابل تولید در هر سایز و رنگی خواهد بود.
آرنادر یکی از بزرگترین تولید کننده تخصصی درب لابی در ایران میباشد که درب های لابی در طرح های مختلف را برای مشتریان خود تولید و اجرا میکند.
یکی از تخصص های اصلی ما  تولید درب های لابی لوکس است .ما با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان خود قادر هستیم لوکس ترین مدل های درب لابی تمام چوب را در داخل کشور تولید نماییم.

درب لابی اگر نمای درب برجسته باشد پشت درب از نمای CNC ساده استفاده می گردد و همچنین در پشت لنگه ثابت نیز از قفل های خاص در بالای درب برای مقاومت بهتر و محکمتر لنگه ثابت استفاده می گردد که ایستایی درب لابی افزایش پیدا نماید. و همچنین برای بارگیری این نوع درب در کارخانه و انبار کارخانه و حرکت درب در طول خط تولید معمولا سخت تر از درب های معمولی می باشد.

 استفاده از لولاهای ترکیه ای باید بیشتر از حد معمول درب های تک لنگه لابی انجام شود و بطور کلی می توان گفت احتمال افتادگی درب در طی زمان و خارج شدن از رگلاژ،  بیشتر از درب های معمولی است.

درب لابی معمولا طبق مشخصات فنی درب های ضد سرقت و درب لابی چوبی روال بر این قرار است که عرض های کمتر از ۱۵۵ سانتی متر به عنوان ابعاد درب لابی یک و نیم لنگه شناخته می شوند. درب لابی یک و نیم لنگه ، بازشو اصلی درب می تواند ۹۵ سانتی متر و ۴۵ سانتی متر برای لت کوچک در نظر گرفته می شود. ولی با توجه به نوع ساختمان ها معمولا عرض ها متفاوتی برای درب لابی چوبی مورد استفاده قرار می گیرد. درب لابی چوبی نیز به دونوع ساخته می شود.

 

درب لابی ساختمان

درب لابی ساختمان را می توانید با انواع مختلفی از در مجموعه آرنادر سفارش دهید این درب لابی چوبی در ایران ساخته و تولید میشود اگر یک درب لابی چوبی ورودی ساختمان نظرتان را جلب نماید می توانید با برداشتن عکس آن ، آنرا نزد کارشناسان متخصص تولید کننده درب لابی آرنادر ببرید و سفارش آن را بدهید

 

برخی از ساختمان سازان تمایل دارند که درب لابی چوبی دو لنگه استفاده کنند و هیچ گونه کتیبه و شیشه خور در کنار درب ها وجود نداشته باشد. برخی دیگر نیز تمایل دارند درب لابی چوبی با یک درب اصلی با بازشو ۹۵ تا ۱۰۰ سانتی متر و در کنار درب لابی از استراکچرهای ترکیبی شیشه و شبکه فلزی آلومینیوم استفاده کنند که معمولا این نوع درب لابی چوبی با کتیبه های کناری جذابیت بیشتری برای مشتریان و ساختمان سازان دارد.

درب لابی چوبی با عرض های بزرگ می تواند محدود به ابعادی مشخص باشد. در این مقاله سعی بر این است ابعاد کلی بیان شود ولی تجربه نشان داده است ساختمان سازان متناسب با شرایطی که دارند درب های خودشان را با ابعاد های سفارشی ، سفارش می دهند. درب لابی ورودی ساختمان با عرض های پشت تا پشت چهارچوب ۱۹۵ سانتی متر برای درب های تک لنگه با کتیبه های کناری ، درب با عرض ۲۷۰ سانتی متر برای درب های دو لنگه با دو کتیبه کناری ابعاد استاندارد می باشد. ارتفاع طول نیز برای درب های لابی چوبی وجود دارد. ارتفاع زیر ساب فریم تا کف فینیشینگ نباید بیشتر از ۲۱۵ سانتی متر باشد.

در درب ضد سرقت دولنگه لابی بهتر است از پاشنه سنگی برای درب استفاده شود که هیچگونه ورودی از زیر درب انجام نشود. نوع رویه برای درب ضد سرقت دولنگه شبیه درب های تک لنگه می باشد با این تفاومت که به دلیل قرینه بودن این نوع درب ها در عرض های کمتر از ۱۸۰ سعی می شود که لنگه درب بازشو کمی بزرگتر از لنگه درب ثابت باشد.    

 

درب لابی

شرکت آرنادر توانسته با نمونه کارهای فراوان در این حوزه و همچنین رضایت مشتریان عزیز باعث شده است تا به یکی از برترین برندهای تولید کننده درب لابی و درب چوبی در کشور دست یابیم.
یکی از مهمترنی موارد در  جلب توجه ساختمان در بدو ورود  درب لابی ساختمان دانست .
تخصص ما تولید درب ورودی با طراحی منحصر بفرد و با کیفیت مطابق میل و سلیقه مشتری ایجاد نماییم.
یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب نوع درب ، مکان و موقعیت استفاده از آن درب می باشد. به این نکته را در نظر داشته باشید که با توجه شرایط تابش آفتاب و کاربری آن و رطوبت محل ، نوع چوب مورد استفاده و نوع رنگ آن  تفاوت خواهد نمود.
نکته دیگر استفاده از یراق آلات (لولا و دستگیره) مناسب میباشد و که باید به تعداد این یراق الات توجه نماییم که درست باشد.عدم توجه به این نکات بالا باعث کاهش طول عمر مفید درب لابی را منجر می شود .

درب لابی چوبی با قطر های متنوع ساخته می شوند و ابعاد این درب لابی نیز متناسب با فضایی که مشتری در نظر میگیرد به صورت ابعاد سفارشی ساخته خواهد شد نصب درب لابی چوبی با دستگیره و مقابل برقی بخصوص انجام می گیرد تا سیستم آیفون بتواند به درب متصل گردد نصب درب لابی با استفاده از پیچ های مخصوص و از فوم فشرده پلی اورتان استفاده میشود. شیشه های مورد استفاده درب لابی چوبی نیز معمولا از شیشه های استند گلاس یا شیشه های طرح استند گلاس هستند که متناسب با نوع شیشه درب لابی ، ضخامت جای شیشه مورد نیاز بین ۱۰ تا ۲۵ میلی متر در نظر گرفته میشود. قیمت شیشه های استند گلاس برای درب لابی نسبت به شیشه های طرح استند گلاس بیشتر هستند و تولید این مدل زمان بیشتری نیاز دارد.

 

 

درب لابی امروزه در ساختمان های بزرگ و لوکس استفاده از فضایی به نام درب لابی در مقایسه با گذشته بسیار استفاده میشود و با توجه به اینکه درب لابی از نظر زیبایی تاثیر زیادی در نمای ساختمان خواهد داشت، نحوه طراحی، نوع متریال و حتی ابعاد درب لابی می‌تواند بسیار اهمیت داشته باشد.

درب لابی به جهت اینکه چوب بافت طبیعی و انعطاف پذیری زیادی دارد در بیشتر پروژه های لوکس، شرکت‌های طراحی دکوراسیون از درب لابی چوبی استفاده مینمایند. با توجه به اینکه چوب متریال ارزشمند و گران بهایی است و انتخاب چوب مناسب برای درب لابی نیازمند تجربه و در نظر گرفتن پارامترهای زیادی میباشد، بهتر است برای خرید درب لابی چوبی حتماً با طراحان حرفه ای مشورت نمایید و در انتخاب طرح و متریال مصرفی دقت لازم را داشته باشید چون درب لابی ساختمان چیزی نیست که شما بتوانید به راحتی آن را تعویض نمایید!

 

ساخت درب لابی ساختمان

درب لابی ساختمان را می توانید با انواع مختلفی از در مجموعه آرنادر سفارش دهید این درب لابی چوبی در ایران ساخته و تولید میشود اگر یک درب لابی چوبی ورودی ساختمان نظرتان را جلب نماید می توانید با برداشتن عکس آن ، آنرا نزد کارشناسان متخصص تولید کننده درب لابی آرنادر ببرید و سفارش آن را بدهید .

 

درب لابی ضد سرقت

درب لابی ضد سرقت از نوع درب هایی است نیز روی بورس آمده اند این درب ها دارای امنیتی بیشتر از سایر انواع درب لابی هستند درب لابی ضد سرقت از استراکچری با امنیت بالاتر از سایر انواع درب لابی دیگر هستند این درب لابی را می توانید در مکان هایی که نیاز به امنیت بالاتری دارد مورد استفاده قرار گیرد البته باید به این نکته را در نظر داشته باشید که امنیت به  صورت صد درصد قابل پیاده سازی نخواهد بود و شما تنها می خواهید با استفاده از این درب ضریب ایمنی را بالا خواهید برد زیرا در صورتی که امنیت را به هر طریقی بالا برده شود باز هم راههایی وجود خواهد داشت و یا به وجود خواهد آمد که در پایین آوردن امنیت درب ضد سرقت لابی تاثیرگذار هستند.

درب لابی تاثیر مستقیمی بر زیبایی ساختمان ها خواهد داشت و نور و هوای مناسب را برای فضای لابی ایجاد مینماید. به صورت خلاصه می توان گفت این درب لابی نقش مهمی در افزایش زیبایی های بصری، امنیت و بازده انرژی منزل تان خواهد داشت. علاوه بر این می توانید درب لابی خود را با سخت افزارها و شیشه های تزیینی مطابق میل خود میتوانید طراحی نمایید.

این درب لابی برای مدیریت هوای داخل یک ساختمان مورد استفاده است بنابراین در گرم کردن و یا خنک کردن فضای داخلی تاثیر گذار میباشد و باعث می شود افراد خانواده احساس راحتی بیشتری نمایند.

درب لابی جدا از حس خوبی که درب ورودی با طراحی زیبا به اعضای یک خانواده می بخشد، این موضوع در نظر افراد بیرون از ساختمان هم تاثیر گذار خواهد بود. بطوریکه آنها کل ساختمان و حس زیبایی شناختی صاحبخانه با درب لابی انتخابی آنها خواهند سنجید. زیرا درب لابی آپارتمان اولین جز از ساختمان میباشد که در معرض دید افراد قرار می گیرد.

درب لابی آرنادر در دو نوع تمام چوب و روکش چوب عرضه میگردد. این نوع درب ها برای انواع سبک و دیزاین داخلی مناسب میباشد و در بیشترین میزان کیفیت در رنگ و طرح های متنوع ساخته می شوند. شرکت آرنادر با هدف پاسخ گویی مناسب به مشتری با گرد هم آوردن کارشناسان متخصص و خلاق در کلیه مراحل اندازه گیری، تولید، طراحی، رنگ و نصب خود را بیمه کرده است.

در ادامه با بارزترین ویژگی های فنی و ظاهری درب های لابی آشنا خواهید شد. همچنین به بررسی قیمت درب لابی چوبی و عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت درب لابی خواهیم پرداخت.

 

درب لابی تمام چوب لوکس

درب لابی لوکس با استفاده از تکنیک های نجاری به صورت تمام چوب ساخته خواهند شد. از لحاظ زیبایی شناسی این درب لابی به دلیل بافت کاملا چوبی دارای ظاهری متفاوت تر و البته چشم نواز تری نسبت به درب لابی که از روکش چوب و یا MDF ساخته میشوند، خواهند داشت. زیرا دربی که بشکل تمام چوب ساخته می شود مکان ایجاد نقش و نگار در سطح درب بیشتری خواهد داشت و اصطلاحا دست نجار برای ایجاد طرح های متنوع بر روی درب لابی بیشتر خواهد بود و این امر امکان سفارش سازی را تا حد زیادی افزایش میدهد.

درب چوبی لابی ساختمان در مقایسه با درب ورودی لابی ساختمان فلزی زیبایی حیلی بیشتری خواهد داشت. چوب به عنوان یک متریال طبیعی و زیبا، هماهنگی زیادی با نمای ساختمان ها در سبک های مختلف ایجاد میکند. علاوه بر این، درب لابی چوبی در ترکیب با درختان و فضای سبز اطراف ، دارای حس خوشایند میباشد.

 

 

درب لابی روکش چوب

درب لابی روکش چوب با قیمت مناسب جهت رفاه حال مشتریان تولید می گردد. در واقع این درب لابی  بصورت تمام چوب از زیبایی چشمگیری برخوردارند و همچنین قیمت به مراتب مناسب تری نسبت درب ضد سرقت آپارتمان تمام چوب دارند. از این رو این نوع درب لابی را می توان نمونه اقتصادی درب تمام چوب لوکس انتخاب نمود که تا حدی زیادی از ویژگی های مثبت درب های لوکس هم برخوردار هستند.

البته همانطور که می دانید انواع جنس چوب ها در ساخت درب ضد سرقت آپارتمان منزل استفاده می گردد. اما شرکت آرنادر با توجه به کیفیت بالای درب لابی تمام چوب و روکش چوب تنها از این متریال در ساخت درب هایش استفاده می نماید.

 

 

نحوه انتخاب مدل درب لابی

درب لابی  لازم نیست در منزل به یک سبک و شکل طراحی شوند. درب لابی قسمت های ورودی خانه که فضای رسمی تری معمولا خواهند داشت ممکن است نیاز به جزییات بیشتری داشته باشند تا با قرنیزهای بزرگ، گچبری های تزیینی و سقف های بلند این قسمت از خانه هماهنگ گردند. از سوی دیگر درب اتاق های خواب نیاز به جزییات کمتری دارند تا با این فضای غیر رسمی تناسب داشته باشند.

نکته: اگر بودجه ی محدودی دارید اما همچنان دوست دارید تا کیفیت بالا تر و جزییات بیشتری در ساختمان داشته باشید؛ می توانید در فضاهای رسمی خود و اتاق نشیمن از درب لابی تمام چوب تزیینی استفاده کنید و در طبقه ی بالا و اتاق ها که رفت و آمد کمتری دارند از درب های ارزان تر استفاده نمایید.

درب لابی دولنگه برای فضای لابی و مخصوصا در فضاهای رسمی مانند کتابخانه و یا اتاق مستر بسیار استفاده میشوند.

در درب لابی این نکته را در نظر بگیرید که باید به سخت افزارهای درب توجه نمایید؛ چرا که دستگیره های تزیینی و صفحه های پشتی دستگیره ها می تواند جذابیت بیشتری به کار اضافه نماید. همچنین می توان برای رسمی تر کردن فضا را با دستگیره های ساده توپی و یا دستگیره های توکار برای فضاهای غیر رسمی با رنگ مدرن کاهش داد.

 

 

در ادامه به نکات مهمی که باید پیش از خرید درب لابی توجه نماییم اشاره کردیم:

سبک طراحی ساختمان و ارتباطش با درب ورودی لابی

انتخاب مدل درب لابی بشدت وابسته به نمای ساختمان و سبک طراحی نما تاثیر دارد برای مثال برای خانه هایی که پنجره ها و المان های قوسی شکل دارند، بهتر است از درب لابی کلاسیک هلالی ، دو لنگه و یا همراه با کتیبه و با ارتفاع زیاد استفاده نمود . و همچنین برای نماهای ساده و با خطوط صاف استفاده از درب لابی مدرن با طراحی ساده و فلت بهترین گزینه هستند.

انتخاب نوع رنگ آمیزی درب چوبی لابی

درب لابی  پس از تعیین سبک طراحی نوبت به انتخاب جنس درب می باشد. معمولا چوب درب لابی با هر سبکی سازگاری دارد؛ اگر به فضای کلاسیک علاقه دارید از درب لابی چوبی با رنگی که رگ و ریشه های چوب به خوبی مشخص میباشد استفاده نمایید و در صورتی خواهان سبک مدرن هستید می توانید از درب لابی با رنگ پوششی بهره ببرید.

در درب لابی بخاطر داشته باشید که نوع روکش چوب نیز تاثیر زیادی در زیبایی درب خواهد داشت. معمولا از رنگ های موج نما بر روی روکش درب لابی استفاده می نماییم تا علاوه بر افزایش ماندگاری، نقوش چوب به وضوح به چشم بیاید.

قیمت درب های لابی چوبی

قیمت درب لابی چوبی مانند سایر درب ها به عواملی چون نوع چوب استفاده شده، رنگ، ابعاد و طراحی درب لابی بستگی خواهد داشت. عموما درب های لابی با توجه به طرح های پیچیده ای که دارند باید از چوب طبیعی استفاده شوند.

ذکر این نکته ضروری میباشد که چوب روس نسبت به سایر چوب های طبیعی در درب لابی قیمت مناسب تری خواهد داشت. البته این چوب به دو دسته ساسنا و یولکا تقسیم بندی می شود. ساسنا گره های بیشتری معمولا دارد؛ پس مرغوب نخواهد بود اما یولکا کیفیت بیشتری دارد.

معمولا درب چوبی لابی از ترکیب چوب یولکا با سایر چوب ها مانند بلوط و راش تهیه می شود و کمتر شاهد استفاده از mdf در ساختار درب لابی خواهیم بود.

ذکر این نکته ضروری است قیمت درب لابی به عوامل دیگری مانند رنگ، نوع چوب، متریال و ابعاد بستگی دارد.

به عنوان مثال، رنگ پلی اورتان باعث افزایش قیمت درب لابی چوبی می گردد. این رنگ باعث خواهد شد که درب در برابر رطوبت و نور خورشید مقاوم بیشتری داشته باشد.

 

 

قیمت درب لابی ساختمان و قیمت درب لابی چوبی

قیمت درب لابی ساختمان و یا درب لابی بصورت متری تعیین خواهد شد و ذکر ابعاد برای اعلام هزینه ها ضروری میباشد. پیشنهاد ما استعلام قیمت تلفنی بر اساس مدل انتخابی شما هست. بنابراین با کارشناسان فروش آرنادر در اتباط باشید.

 

 

کالکشن جدید درب لابی آرنادر

 

 

 

1
2
3
4
5

 

 

درب لابی چوبی مدرن

 درب های لابی چوبی مدرن از چوب های طبیعی (گردو،راش و…) استفاده میشود.
و همچنین یکی از عواملی که جلوگیری از تاب خوردگی درب لابی میکند  و  باعث عمر بالای درب لابی میشود اینست که طی سه مرحله در دمای خاص که متناسب با درب های تمام چوب لابی است خشک شود.

بطور کلی استفاده از درب لابی نسبت به گذشته بسیار مورد استفاده قرار میگیرد به طوری که یکی از ارکان مهم استفاده از درب لابی هر ساختمانی به شمار می رود .
 به طور معمول دربی که برای ورودی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد درب لابی میگویند و تاثیر بسزایی در نمای ساختمان دارد .

اجزای متشکل درب لابی به طور معمول سه لنگه میباشد که دو لنگه آن در کنار درب به صورت ثابت قرار میگیرد و لنگه وسطی آن به عنوان درب باز و بسته میشود . شیشه هایی که برای درب لابی استفاده میشود به صورت سه جداره بوده و دارای برنزکاری هستند .


به طور معمول جنس درب لابی چوبی مدرن را میتوان از جنس تمام چوب ، فلزی و یا ترکیبی از هردو استفاده کنیم که با توجه به کاربردی که مورد نظر مشتری میباشد میتواند هرکدام را با توجه به نیاز خود درب لابی چوبی مدرن خریداری نماید.
نکاتی مختصر در مورد خرید درب لابی چوبی مدرن توضیح خواهیم داد
اگر شما تمایل دارید که درب لابی چوبی مدرن داشه باشید که به بیرون باز شود باید درب لابی ضد سرقت خریداری کنید . یکی از انواع درب های ضد سرقت، درب های لابی هستند.

 

 

 

 

درب لابی مدرن

درب لابی مدرن بسیار هوشمندانه  انتخاب کنید بنابراین مدل هایی را انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی استحکام و امنیت بالایی نیز داشته باشد.

 بر همین اساس مجموعه آرنادر علاوه بر توجه به زیبایی درب ها و همگام بودن آن ها با دنیای مدرنیته همواره به ایمنی و استحکام بالای درب ها نیز توجه نموده است و بر همین اساس درب های خود را به سیستم های ایمنی ضد سرقت مجهز نموده است.

همچنین در محصولات مجموعه آرنادر از شیشه های سکوریت نشکن استفاده میگردد که مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشارهای مکانیکی داشته باشند.

مجموعه آرنادر با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای کیفیتی و ظرافت در طراحی همگام با تمام سبک های معماری در حال ارائه ی طیف وسیعی از درب های آپارتمانی، درب لابی و درب ضد سرقت مدرن را تولید میکند.

 

درب لابی فلزی

درب فلزی ورودی لابی

یکی از روشهایی که برای ساخت درب لابی بکار میرود استفاده از فلزات است از ویژگیهایی که درب لابی فلزی را نسبت درب لابی چوبی متمایز میکند 1-  قیمت بسیار بالای درب لابی تمام چوب می باشد 2- امنیت درب لابی چوبی به خاطر استفاده از چوب نسبت به  درب لابی فلزی پایین تر می باشد البته این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت درب لابی فلزی در برخی از نمونه ها بالاتر از درب لابی چوبی است.

 

 

رنگ کاری درب لابی

مجموعه آرنادر یکی بهترین و تخصصی ترین تولید کننده های درب لابی در کشور می باشد. این شرکت درب های لابی در طرح ها و رنگ های مختلف برای مشتریان خود عرضه میکند.

 تولید درب های لابی لوکس از تخصص های اصلی مجموعه آرنادر می باشد و این شرکت با تکیه بر دانش و هنر کارشناسان متخصص خود توانسته است لوکس ترین مدل های درب لابی تمام چوب را در داخل کشور تولید کند.

تنوع و زیبایی نمونه کارهای ما در تولید درب لابی، درب آپارتمانی و درب ضد سرقت و همچنین رضایت مشتریان عزیز باعث شده است تا به برترین برند تولید کننده درب لابی و درب چوبی در کشور شناخته بشویم.

محدودیتی در رنگ و ابعاد درب های لابی وجود ندارد و هرکدام از مدل ها با توجه به نیاز مشتری در هر سایز و رنگی قابل تولید می باشد.

 

 

خرید درب لابی

خرید درب لابی به عوامل بسیاری بستگی دارد باید توجه داشته باشید که در زمان خرید درب لابی باید درب لابی انتخابی شما دارای شیشه های سه جداره باشد .
معمولا طرح و نقش ها که روی شیشه های درب لابی هستند از جنس برنز میباشند به صورت سلیقه ای خواهد بود و شما میتوانید با کمک کارشناسان متخصص ما با توجه به سلیقه خود برای خرید درب لابی اقدام نمایید.
درب لابی دارای جنسهای مختلفی میباشد بطور معمول جنس درب لابی میتواند از جنس تمام چوب ، فلزی و یا ترکیبی از هردو میباشند .

 

قیمت درب لابی

ساخت و تولید درب های چوبی به طورکلی از چوب بوده که از چوب راش یا روس در این خصوص استفاده می شود که به دلیل مقاوم بودن در برابر حریق به عنوان درب ورودی و درب راه پله نیز استفاده می شود

چوب نیاز اولیه برای تولید درب های چوبی است و چوبی که برای درب چوبی استفاده می شود باید از نوع درجه یک بوده و مهم تر از همه خشک باشد.چوب های روسی در هنگام خرید معمولا دارای رطوبت بالائی هستند.

قیمت درب لابی با توجه به طول و عرض آن میتواند قیمت های متفاوتی داشته باشد اما آنچه که عوامل تاثیر گذار در قیمت درب لابی یک مورد چوب مورد استفاده در درب لابی میباشد و همچنین کشور تولید کننده درب لابی نیز می تواند رابطه بسیار مستقیمی با قیمت درب لابی داشته باشد بطور معمولپ درب لابی به سه صورت در بازار  میباشد یا به عبارت دیگر سه تولید کننده درب لابی در بازار موجود می باشد.

 

 

کالکشن درب لابی آرنادر

 

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9

 

 

 

قیمت درب لابی چوبی دو لنگه

قیمت درب لابی چوبی دو لنگه با نظر گرفتن جنس و ویژگی های آن متفاوت است. برای اطلاع از قیمت درب لابی چوبی دو لنگه با کارشناسان متخصص و مجرب مجموعه آرنادر تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم جهت خرید درب چوبی را به اطلاعتان برسانند.

درب لابی یکی دیگر از درب های می باشد که در کنار درب ضد سرقت و درب آپارتمان دارای موارد استفاده بسیار زیادی می باشد خوشبختانه درب لابی توسط این مجموعه  قابل ارائه می باشد شما می توانید با  مراجعه به وب سایت آرنادر نسبت به خرید انواع درب لابی و درب لابی چوبی دو لنگه و درب آپارتمانی اقدام نمایید این فروشگاه آماده فروش انواع درب ها در بازار می باشد.

 

 

 

 

قیمت درب لابی تمام چوب

از نظر قیمت درب لابی تمام چوب نسبت به درب لابی ضد سرقت گران تر هستند. درب لابی چوبی و همچنین از نظر زمان تولید قیمت نهایی بالاتری دارد. معمولا درب لابی چوبی بین ۳۰ تا ۴۰ روز بستگی به ابعاد درب لابی چوبی زمان تولید می برد. این درب در صورتی است که بطور مثال درب لابی ضد سرقت دو لنگه ۱۵ روز زمان تولید نیاز دارد. درب لابی ضد سرقت دارای پروسه خاص تولید می باشد و رویه های درب لابی ضد سرقت تقریبا آماده می باشند و زمان ۱۵ روز بیشتر مربوط به ساخت استراکچر درب لابی ضد سرقت دو لنگه و یا درب لابی یک و نیم لنگه می باشد. درب لابی چوبی به دلیل زمان بر بودن تولید بخصوص در کارهایی که بصورت نیم هلال و هلالی می باشند ساخت زمان بری دارند. در کنار این موضوع رنگ کاری درب لابی چوبی نیز باید بصورت یک تیکه انجام شود و تمام این موارد باعث زمان بر بودن پروسه ساخت درب لابی چوبی می باشد.

 

 

 

 

درب ضد سرقت لابی شیشه خور :

یکی از پرفروش ترین درب های لابی، درب لابی شیشه خور میباشد به دلیل زیبایی خاص و کیفیت بالایی که دارد در زمره پر طرفدارترین محصولات آرنادر میباشد. درب ضد سرقت لابی شیشه خور ساخت تولید کشور عزیزمان ایران می باشد و در کارخانه تولید درب های ضد سرقت به مشتریان عرضه می گردد.

بطور معمول داخل درب های لابی به صورت سرتاسر از فولاد ساخته شده اند و ضخامت چهارچوب آن ۱۸ سانتی متر میباشد و رویه آن ۱۰ میلیمتر در نظر گرفته شده است.

برای ساخت درب لابی از روکش راش و رنگ پلی اورتان استفاده میگردد و یراق آلات آن ،دارای ۵ سال ضمانت یراق می باشد و همچنین میتوانید درب های لابی به صورت سفارشی در ابعاد مختلف سفارش دهید.

 

 

 

 

کد محصول: AD-4102 کد محصول: AD-4209 کد محصول: 4102
کد محصول: کد محصول: کد محصول:
   
    کد محصول:

مشخصات فنی درب پیرینت                    
نوع درب نوع چهار چوب درب نوع روکش نوع دستگیره قفل اندازه درب نوع پنل MDF سمت درب جزئیات سیستم درب رنگ روزت نوع پنل
درب ضد سرقت لابی منبت کاری چهار چوب ساده

- راش

- گردو رنگ

- دستگیره پروفیلی
- دستگیره ممتاز
- دستگیره سلطنتی
- دستگیره تسمه ای
- دستگیره استیل میله ای
5 کلید کاله

ابعاد سفارشی

برجسته - راست باز شو
- چپ باز شو
سیستم پانل مربع نقره ایی / مربع زیتونی پرکار
صفحه1 از3

درباره ما

مجموعه آرنادر پس از فعالیت مستمـر اکنون جزو شـرکت هـای برتر صنعت ساختمـان محسوب می شـود مـدیران این شرکت همیشـه در تلاش بوده اند که با خلاقیت و کوشش زیاد در گسترش و تعالــی زیر ساختهـای عمرانــی کشور کوشا باشـند.

ارتباط با ما

   تلفن: 56393791-021 ,56393896-021 , 56393863-021 ,56393790-021

  فکس: 02156393791

ایمیل: info@arnadoor.ir